Gizlilik İlkelerimiz

Gizlilik İlkeleri

Bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunması bizim için önem taşımaktadır. Aşağıdaki ilkeler, bu kişisel bilgilerinizi nasıl değerlendireceğimizi tanımlar.

• Bize verdiğiniz bilgiler sizin onayınız dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Yasaların bizi zorunlu kıldığı hallerde, açılan veya açılacak olan yasal
soruşturmalar sebebiyle, yasal haklarımızı korumak amacıyla kişisel bilgilerinizi yetkili mercilerle paylaşabiliriz.

CityLine, site üzerinden kendisine iletilen kullanıcı bilgilerini işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. CityLine aynı zamanda; kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, IP adresi, sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

CityLine, "Gizlilik İlkelerinde" değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ilkelerinin maddelerinde bir değişiklik yapılması durumunda, söz konusu düzenleme burada görünecektir. Gizlilik ilkesinde yapılan herhangi bir değişiklikten sonra bu siteyi kullanmanız söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına
geleceği için, bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz.

• Site uygulamaları ve gizlilik ilkeleri ile ilgili herhangi bir soru/sorunda iletişim bilgileri kullanılarak CityLine yetkilileri ile irtibata geçilebilir: