ÖZEL ŞOFÖRLÜ MERCEDES KİRALAMA

kiralık Mercedes S Class

Mercedes S Class Kiralama

CityLine size Mercedes kiralama hizmetini sunuyor. İstediğiniz Mercedes S CLASS ve Mercedes E CLASS Mercedesleri, çok uygun fiyat lar ve kiralama modelleri ile kiralayabilirsiniz.

KİRALIK MERCEDES S CLASS

Kiralık S Class Mercedes

Mercedes S320 ergonomik olarak biçimlendirilen iç tasarımı, ön ve arka koltuklar uzun versiyonda standart olarak deri döşemeye sahiptir. Dış kolay tanınan tasarımı; lüksü, zarafeti ve zahmetsiz üstünlüğü en saf biçimde birleştirilmiştir. Limuzin sınıfı olan bu araç iş adamlarının öncelikli tercihlerindendir. Şoförlü transfer hizmeti de alabileceğiniz lüks araçlarımız ile ilgili fiyat bilgisini bizi arayarak veya sitemizdeki fiyat listesi sayfasını inceleyerek edinebilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara havalimanlarında şoförlü transfer hizmeti sunuyoruz.

KİRALIK MERCEDES E CLASS

Kiralık E Class Mercedes

İstanbul Mercedes Kiralama hizmetlerimiz çerçevesinde günlük kiralama, kısa ve uzun dönem kiralama modelleri sunuyoruz. Başta İstanbul olmak üzere yurt çapında 2014 ve 2015 Model Kiralık Lüks Mercedes modellerimizle hizmet vermekteyiz. Özel şoförlü mercedes kiralama talebinizi bekletmeden kendi araçlarımızla yerine getiriyor ve yabancı dil bilen tecrübeli şöförlerimizle güvenli yolculuklar yaşatıyoruz.

Filomuzda bulunan mercedes modellerimizi görebilirsiniz.

  • Mercedes S 350 Kiralama
  • Mercedes S 320 Kiralama
  • Mercedes E 250 Kiralama
  • Mercedes C180 Kiralama

İstanbul Mercedes Kiralama

2014 ve 2015 Model Mercedes araçlar ile güçlendirdiğimiz filomuzdaki araç sayımızı arttırmaya devam ediyoruz. İstanbul Mercedes Kiralama hizmetimiz en son model araçlar ile adrese teslim şöförlü ve şöförsüz olarak verilmektedir.

Kiralık Mercedes Fiyatları

Her zaman müşteri memnuniyetini, güvenli seyahati ön planda tutan CityLine, kiralık mercedes fiyatları konusunda da bu müşteri memnuniyetini sürdürmektedir.


Ekonomik Mercedes Kiralama Fiyatı için firmamızla iletişime geçiniz.